Категорії
Сад та город

5 порад вирощування гарного врожаю перцю на вашій грядці

Пропонуємо вам п’ять порад за допомогою яких ви отримаєте гарний урожай перцю.

Не варто поспішати

Посадити перець у відкритий грунт, перш ніж температура повітря стане хоча б 20-25 ° за Цельсієм, означатиме приректи овоч на недорозвинення. Якщо треба висадити раніше, слід використовувати покривний матеріал.

недостатня освітленість

Першорядна умова для утворення плодових зав’язей на кістках – це світло. Рекомендуємо залишати відстань між саджанцями не менше 25 см, а між рядами – 60 см.

Небажане заглиблення

Злегка затверділі стовбури розсади перцю мають кореневу шийку. Важливо посадити розсаду у відкритому грунті на таку ж глибину, на якій вона перебувала в період вигонки. Щоб рослина не затримувалося в розвитку, сім’ядольні листочки повинні залишатися над поверхнею грунту при посадці.

Необхідність підв’язки

Обов’язково поруч з кожним кущиком встроміть кілочки, щоб прив’язати до них рослини. Навіть дорослі перці схильні піддаватися до різних погодних негараздів – пориви вітру супроводжують грозу легко можуть отримати їх з коренем із ґрунту.

Незалежно від сортів висаджених перців краще перестрахуватися і підв’язати їх . Не кажучи вже про гібридні види рослин – їм як самим рослим, опора потрібна в першу чергу.

Обережність при пересадці

Досить не просто перці переносять переміщення з місця на місце, не до такої міри як огірки, але, тим не менш, є труднощі. І з «звиканням» до нового місця у них чимало проблем можна помітити.

Рекомендуємо з грудочкою землі з стаканчика розсаду перемістити в лунку. Краще не робити зайвий раз пікіровку щоб уникнути завдаванню шкоди слабким корінням саджанців.