Категорії
Рецепти

Будь-яке м’ясо буде м’яким. Спосіб приготування ідеального шашилку

Фантастично м’яке м’ясо на шашлики за півгодини. Збережи собі на сторінку, щоб не втратити цього літа!

3 способи:

1. Рецепт дуже простий. На 2 кг м’яса – 1 великий ківі або 2 маленьких. Стиглі розминаємо руками і перемішуємо з м’ясом, а тверді ківі ріжемо на дрібні шматочки і теж перемішуємо з м’ясом. Спеції та цибулю – як любите. М’ясо завжди ставало м’яким всього за півгодини.

2. Два граната (бажано не гранатовий сік, а саме гранат), або стакан соку, 2/3 склянки сухого червоного вина (приблизно 150 мг), цибулю (багато) – це приблизно на 4 кг м’яса. Відразу сіль не додаємо, тому що м’ясо сік дасть, а треба цей сік зберегти. Ми залишаємо годин на 10-12, приблизно години за 1,5 до того, як будете смажити – додаєте сіль, перемішайте. І ще один “секрет”: коли починаєте “смажити” спочатку м’ясо на шампурі (або на сітці) запечатати вогнем, тобто на відкритому вогні трохи потримати, буквально кілька секунд. М’ясо моментально покривається скоринкою, і сік залишається всередині. А потім вже робити шашлик як зазвичай.

3. Залийте м’ясо сильно газованою мінеральною водою і під гніт на 2 години, потім злийте залишки мінералки, додайте всі спеції і перемішайте з майонезом або сметаною. Залиште хвилин на 10-15 і смажте. Будь-яке жорстке м’ясо стане м’яким.