Категорії
Сад та город

Чотири урожайних сорти перцю, які найбільш рясно плодоносять

У цій статті ми б хотіли поділитися з вами відмінними врожайними сортами перцю. Обсяг продуктивності цих сортів дуже порадує будь-якого садівника.

№1: Перець солодкий “Супер-слон F1

Сорт супер слона цінується за стабільну і багату врожайність. Плоди великі, яскраві, з глянцем. Має дружне дозрівання соковитих і солодких плодів. Стійкий до вертіціллезу. Має просто чудові смакові якості і ідеальний для вживання в свіжому вигляді.

№2: Перець солодкий “Артктика F1”

Висока врожайність з дружньою віддачею плодів навіть в несприятливих погодних умовах. Це не перчик, це казка! Він стійкий до похолодань, має неймовірний аромат свіжості і соковиту солодку м’якоть.

№3: Перець солодкий “Російський делікатес”

Висока врожайність солодких соковитих перців з делікатесним цукровим смаком. Ці перці гарні для свіжих салатів і ідеальні для приготування лечо. Вони яскраві, глянцеві, дуже красиві. Сорт відрізняється великими плодами з товстим м’ясистими стінками.

№4: Перець солодкий “Чорнобровка”

Відмінний сорт солодких перців з незвичайним коричнево-чорним кольором плодів і сильним глянцем. Має високу цукристість і соковитість. Товщина стінок цього перцю становить десять міліметрів, що робить його рекордно м’ясистим зі своїх побратимів.