Категорії
Сад та город

Чим обробити огірки, щоб подвоїти урожай

Мало хто знає, що зеленку можна використовувати як добриво для рослин. І ще зеленка допоможе нашим рослинам від грибкових захворювань. Це такий антисептик, який знезаражує. Наприклад, даний препарат допоможе нам боротися з борошнистою росою, фітофторозом і з сірою гниллю.

Урожайність огірків буде підвищуватися завдяки такому засобу, як зеленка. Мідь дуже важлива для болотистих грунтів, і вона також міститься в зеленці. Багато городників і дачники не хочуть, щоб хімічні препарати потрапили в їх рослини. Тому саме зеленка нам допоможе, так як вона є народним засобом і не завдасть жодної шкоди нашим огіркам.

Перед тим, як ви додасте такий препарат як підгодівлю, її слід розбавити водою. Це слід для того, щоб не обпекти наші рослини. Адже сама зеленка дуже концентрований препарат і в ній міститься багато спирту.

Один до одного роблять даний розчин за допомогою зеленки. В один літр води додається всього одна крапля зеленки. А якщо ви хочете, щоб зникли хвороби з ваших огірків, а також їх підгодувати, то беріть десять літрів води і додайте туди двадцять крапель зеленки. Туди ж вам слід додати один літр молока (або ж сироватки, кефіру). Далі ми обприскуємо таким розчином по листю огірків.