Категорії
Сад та город

Чим варто підживити баклажани в період цвітіння і дозрівання плодів, для великого врожаю

Баклажани або синенькі – це одні з найпопулярніших культурних рослин на городах. Плоди вживаються в їжу у великих кількостях, адже з ними можна приготувати дивовижні страви. Баклажани прекрасно підходять для консервування на зиму. Тому їх вирощують великих кількостях.

Але для того щоб отримати гідний урожай здорових плодів, баклажанів необхідно мінімум три підгодівлі. Перша вноситься через десять днів після висадки розсади на постійне місце в грунт.

Дуже важливою є друга підгодівля, яку необхідно внести в період цвітіння і початку зав’язування плодів. Це дозволить збільшити врожайність культури на тридцять відсотків.

Під час цвітіння баклажанів дуже зручно використовувати комплексні добрива, такі як Агрікола і Синьйор Помідор. Або можна змішати в десяти літрах води столову ложку суперфосфату і половину столової ложки сечовини. Цей засіб використовується для поливу грядок.

Любителям органічних добрив можна використовувати підгодівлю-настій з скошеної трави, коров’ячого гною і попелу, яки було отримано при спалюванні бур’янів. Ці інгредієнти змішуються в бочці і заливаються водою. Потім потрібно почекати десять днів, поки добриво перебродить. Настій розбавляється чистою водою і використовується для поливу баклажанів.

У період дозрівання плодів потрібно обов’язково удобрити грунт. Для цього ідеально підходить препарат Еффектон. П’ятдесят мілілітрів цього засобу потрібно розвести у відрі води, яка використовується для поливу. Цієї кількості рідини вистачить на два квадратних метри баклажановие посадок.