Категорії
Сад та город

Чим підгодувати малину навесні, щоб отримати валикі солодкі ягоди

Що б прийти до гарного урожаю, потрібно про це починати піклуватися вже по весні. А тому ми повинні кущі малини правильно удобрювати. Якщо застосувати певну підгодівлю, то малина уродиться велика, солодка, смачна, і ягід буде дуже багато.

O варіантах весняної підгодівлі і поговоримо!

Перший варіант

Як добриво викоритовуєм Кеміру і Азoфськую. У 10-ти літровій лійці, розведіть 3 столових ложки цих добрив, і що отриманий розчин, приблизно по одному літру, ллємо під кожен кущ малини. Лійки повинно вистачити на 10 кущів. Якщо кущів більше, робіть другу лійку. Економити, і недоливати тут не потрібно.

Другий варіант

Для здійснення другого варіанту, банально використовуємо гній, що перепрів. На 10-ти літрове відро води, додаємо кілограм гною, і ретельно перемішуємо, що б по можливості він максимально розчинився.

Якщо ж ви вирішили використовувати курячий послід, теж непогано, але концентрацію потрібно витримати 500 грам на 10 літрів води. Інакше, якщо багато посліду покладете, можете коріння малини спалити. І тоді урожаю вам зовсім не буде. Все добре в міру.

Поклавши курячий послід в потрібній пропорції дати йому настоятися пару діб, а потім гарненько збовтати і поливати, так само по літру під кожен кущ малини.

З органіки ще можна використовувати компост. Тут концентрація має бути більше, на 2 літри води, кілограм компосту. Так само все змішуємо і поливаємо, або викладаємо під кущ.

Удобрили по весні гарненько, пів справи зробили.

Другий етап, це внесення добрив на початку плодоносіння.

Не надумайтеся удобрювати після того, як вона відплодоносить, занапастите малину!

В цей час для підгодівлі використовуємо фосфатні і калієві добрива.

Беремо лійку з водою, додаємо в неї 2 столових ложки фосфату, або суперфосфату, 1 ложку підгодівлі що містить велику кількість калія, перемішуємо і поливаємо. Після поливу, довкола кущика малини сиплемо золу. Тим самим захищаючи її від шкідників! І пам’ятаєте, малина не любить кислий грунт. А вищепереліченими процедурами ми її розкислюємо, чим створюємо сприятливі умови для малини.