Чим підживити декабрист, щоб отримати пишне і яскраве цвітіння

Декабрист – це одна з найпопулярніших і затребуваних домашніх рослин. І це не дивно, адже він не вимагає особливого догляду та уваги. Досить своєчасно забезпечити полив та не забувати періодично вносити підживлення. Рослина віддячить гарним і яскравими квітками.

Декабрист відноситься до невеликої кількості рослин, які здатні цвісти в холодну пору року. Цвітіння, як правило, припадає саме на грудень.

Рослина зовсім не вимоглива і не вибаглива до підгодівлі. Тому квіткарі використовують різні засоби – готові магазинні або перевірені часом народні.

Найпопулярніший засіб для підживлення цієї квітки – активоване вугілля. Це ідеальний варіант для рослини, яка зовні виглядає добре і здорово, але тривалий час не дає цвітіння.

Мотивувати декабрист на появу гарних квіток можна наступним добривом – візьміть одну або дві таблетки активованого вугілля (залежно від віку рослини та розмірів горщика) та подрібніть. Отриманий порошок рівномірно розподіліть по поверхні ґрунту. Візьміть зубочистку і злегка розпушіть ґрунт, щоб усередину потрапив засіб.

Далі візьміть одну таблетку аспірину та залийте водою (рівно 1 л). Дайте засобу повністю розчинитись. Отриманим складом проведіть полив. Також використовуйте засіб для обприскування із пульверизатора рослини.

Залишки розчину можна кілька днів зберігати у холодильнику. У міру просихання ґрунту проведіть цю процедуру рівно тричі.