Категорії
Квітникарство

Чим підживити троянди для розкішного і довгого цвітіння

Після зими троянди “голодні” їм потрібно допомогти, для цього і роблять першу підгодівлю азотовмісткими добривами – карбамідом (сечовина) або аміачною селітрою витрачаючи, для сухої підгодівлі 30 м на кущ, для рідкої – 30-50 м на відро води і пролити кущі.

Зверніть увагу!

Потрібно пам’ятати, що робити будь-які підгодівлі потрібно тільки після поливу рослини, в іншому випадку коренева система може отримати опіки.

Для сухої підгодівлі по периметру куща зашпаровуємо добрива в грунт і проливаємо.

Через тиждень проведіть розпушування куща при цьому додайте відро готового компосту.

Ще через два тижні, підгодуйте троянди настоєм курячого посліду в пропорції 1:10 або 1:20 в залежності від свіжості посліду.

Настій готують наступним чином: на 50 літрову ємність додають 2,5 одно літрового відра курячого посліду і заливають водою. Після чого додайте 500 г. суперфосфату і відерце золи.

Наполягайте тиждень. Перед поливом в відрі звести 3 літри настою.

Ще через два тижні проведіть підгодівлю настоєм коров’яку. На 50 літрів візміть 5 літрів гною, 500 г. суперфосфату і літрове відерце попелу, дайте настоятися так само тиждень. Після чого, перед поливом настій розводять водою 1:1.

В період бутонізації троянди підгодовують будь-яким органічним добривом і кальцієвої селітрою – 1 ст. ложка на відро води.

Перед цвітінням – сульфатом калію – 30 г на відро води, і сульфатом магнію – 10 г на відро. Або калій магнезією – 30 г на відро.