Категорії
Сад та город

Чим підживити цибулю, щоб пір’я не лягало завчасно

Ріпчастf цибулz на присадибній ділянці зараз знаходиться в стадії росту і розвитку. Їй просто необхідні своєчасні підгодівлі, які будуть спрямовані на збільшення врожаю цієї культури.

У багатьох городників цибуля на грядці починає лягати завчасно, ще коли цибулина тільки починає формуватися. Це може істотно знизити не тільки урожай цієї культури, а й подальші терміни її зберігання.

Тому якщо помітили, що ваша цибуля починає опускати зелені пір’я, тоді скористайтеся нашою радою.

Для того щоб пір’я цибулі не лягали завчасно, підгодуйте сульфатом калію. 1 ст. л. цієї речовини на 10 л води і ваші цибулини продовжать своє формування. Особливо це актуально зараз в червні.

В іншому випадку цибуля поляже і формування цибулин припиниться.

Більш того використання калійного добрива позитивно позначається на збільшенні і зростанні самих цибулин. Виходить, що даною підгодівлею ви вирішите відразу дві проблеми.

Ну а для того, щоб цибулини були смачніші і солодкі потрібно додати в цей розчин 1 ст. л. суперфосфату.

Таку підгодівлю проводять приблизно через 50 днів після появи першого зеленого листя у цибулі. Якщо враховувати, що посаджена вона була в кінці квітня – початку травня, то найоптимальніший час для такої підгодівлі настає в другій половині червня.

Після приготування розчину поливаємо цибулю з дрібної лійки, щоб не розмивати грунт поруч з рослинами і не оголяти цибулину. Зразкова витрата рідкого добрива 10 л на 2 погонних метра грядки.