Категорії
Сад та город

Чим потрібно обприскати дерева навесні, щоб захистити їх від шкідників і недуг

Щоб дерева не хворіли, варто проводити щорічне весняне обприскування дерев «особливими» складами. Процедура вбереже їх від парші, борошнистої роси, моніліозу, інших серйозних проблем. Для обприскування рекомендуємо використовуються три простих, але ефективних засоби.

Розчин сечовини

Розчин сечовини не тільки добре позбавляє сад від шкідливих мікроорганізмів, але ще і виступає відмінною підгодівлею, і підвищує стійкість дерев до весняних заморозків.

Для приготування розчину, внесіть в 10 л ємність з водою 500 грам сечовини. Для більшої ефективності додатково вноситься 50 грам мідного купоросу. Розчин добре перемішуються. Крона дерев і стовбури ретельно обприскують.

Розчин залізного купоросу

Великою ефективністю відрізняється і розчин на основі мідного купоросу. Багато садівники знають, що обробка саду цим розчином, збереже здоров’я рослин, знизивши ризик багатьох серйозних недуг.

Щоб приготувати захисний розчин, покладіть в 10 л ємність з водою 300-400 грам мідного купоросу. Ретельно перемішайте рідину, і обприскуйте сад.

Препарат 30В

Все більше і більше садівників, використовують для знезараження дерев препарат 30В. Розчин вбереже сад не тільки від недуг, але і від багатьох шкідників, наприклад, від попелиці.

Для приготування захисної рідини, внесіть в 10 л ємність з водою 30-40 мл препарату. Ретельно розмішайте розчин. Обробіть дерева в саду. Обприскування проводиться в суху і безвітряну погоду.

Виконуючи своєчасну і належну весняну обробку плодових дерев, можна значно збільшити їх врожайність.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.