Категорії
Квітникарство

Чим потрібно підгодувати герань для пишного і тривалого цвітіння

Герань або пеларгонія – квітка, що росте і відчуває себе добре як в домашніх так і вуличних умовах. І щоб квітка розкрила і показав себе на всі 100% під час цвітіння, потрібно дати просту аптечну підгодівлю. Якщо цвітіння дуже слабо виражене, то, скоріше за все, їй не вистачає бору, до нього вона дуже чутлива, і при його недоліку буквально чахне.

Чим підгодувати герань

На один літр води додайте 1 грам борної кислоти і полийте під корінь. Після цвітіння підгодівлю вносимо за допомогою обприскування.

Також візміть один грам борної кислоти, але вже на 2 літри води. І вносіть за допомогою обприскування верхніх листочків.

І, головне, тримайте герань ближче до світла, їй просто необхідне сонячне світло, без нього пишного цвітіння не добитися.

Якщо герань перебуває у вуличних умовах, то вносити підживлення потрібно в суху і безвітряну погоду. Поява пожовклого листя на герані говорить про те, що їй не вистачає вологи. Поливати герань краще раз в 2-3 дня.

Для вулиці і лоджії

А квіти, які ростуть в саду або на лоджії, краще підгодувати коров’яком і обприскати листя розчином з борної кислоти. Після цього підгодовувати не потрібно, і цвітіння пройде з максимальною ефективністю, а тривалість цвітіння збільшитися мало не в два рази. Листя від цієї підгодівлі придбають яскраво зелене забарвлення, що буде дуже красиво виглядати особливо, якщо пеларгонія з яскравими квітками.