Категорії
Квітникарство

Чим підживити тюльпати як тільки вони зійдуть для пишного і тривалого цвітіння

Тюльпани є дуже красивими квітами, які рясно цвітуть, радуючи яскравими квітками. Рясне і пишне цвітіння залежить від правильної організації весняних підгодівель. Їх повинно бути всього три.

Перша підгодівля

В настання ранньої весни тюльпани особливо мають потребу в азоті. Цей компонент позитивно відбивається на зростанні і розвитку рослини. Якщо азоту буде не вистачати, то стебла будуть тонкі, слабкі, а самі кущі будуть низькі, бутони дрібні.

Але вносити азот потрібно в міру. Якщо буде його надлишок, то це може викликати безліч проблем. До найбільш неприємним факторів можна віднести пізнє цвітіння, зниження стійкості до шкідників.

Хорошим варіантом буде сечовина, вона має високий вміст азоту. На 10 літрів води додається 1 ст.ложка сечовини. Вносити розчин потрібно під корінь.

Друга підгодівля

Другу підгодівлю рекомендується вносити в період бутонізації. Відмінним добривом буде «Агрікола». У його складі є високий показник калію, фосфору (близько 20%), а також міститься азот (15%). Також є додаткові корисні речовини – цинк, бор, залізо, марганець.

Внесення підгодівлі надалі позитивно відіб’ється на цвітінні. Воно буде пишне, яскраве. Також добриво зміцнить імунітет, підвищить опірність до хвороб і шкідників.

Для підгодівлі варто застосовувати сухе добриво «Агрікола» у вигляді гранул. На 2 літри додається 4 грами добрива. Після можна провести полив розчином.

Третя підгодівля

Третя, остання підгодівля проводиться на етапі цвітіння. Для цих цілей варто використовувати складне добриво. Воно повинно складатися із засобу «Агрікола», сульфату калію і суперфосфату.

У 10 літрів води додають по 1 ч.л кожного добрива, все добре розмішують. Далі проводять кореневе підживлення. В результаті тюльпани будуть цвісти рясно і пишно.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.