Чим варто підгодувати троянди в період цвітіння, щоб вони цвіли пишно і довго

Троянди це одні з небагатьох рослин, які можуть цвісти кілька разів за сезон. При тому, що це декоративна рослина, вона також потребує своєчасної підгодівлі, про яку багато хто забуває. Особливо важлива підгодівля в період цвітіння.

Таку інформацію корисно знати початківцям і не тільки. Бувалі квітникарі теж можуть почерпнути для себе цікаві хитрощі.

Багато садівників застосовують як добриво для троянд покупні азотні підживлення з великою концентрацією, але в період цвітіння, цього робити категорично не можна.

У період цвітіння, який є одним з найбільш важливих для росту і розвитку рослини зазвичай “балують” квіти натуральними добривами, які в рази ефективніше і не містять великої кількості азоту, а містять цей поживний елемент в рамках дозволеного або зовсім не містять.

Чим підживлюють троянди в період цвітіння

Підживлення складається з найпростіших елементів і готується досить швидко і просто, тому беріть ручку і листочок і обов’язково записуйте рецепт, щоб не упустити нічого важливого. Підживлення вноситься в 2 етапи і зараз ми розберемо кожен з них!

Перший етап

Беремо 15 грам дріжджів і додаємо 2.5 столових ложки цукру і заливаємо склянкою теплої води і наполягаємо до бродіння. Потім необхідно змішати даний розчин з 8-ма літрами води, під кожен кущ необхідно вливати по 1 літру розчину.

Важливо – перед тим як внести підгодівлю, необхідно спочатку пролити кущі звичайною водою, щоб вносити підживлення виключно на вологий грунт, інакше можуть виникнути проблеми.

Другий етап

Через два дні після підгодівлі, беремо 1 склянку просіяного попелу і розмішуємо в десяти літрах води, наполягаємо 3-4 години. Після чого підгодовуємо кущі по 500-600 мл під кожен кущ.

Уже через 4-5 днів ви помітите перші результати такої підгодівлі. Рекомендуємо спробувати дану підгодівлю і ви переконаєтеся в її ефективності.