Категорії
Квітникарство

Дієва підгодівля для розкішного цвітіння півонії

Півонії – красиві і яскраві квіти, при цвітінні яких спостерігається неймовірний аромат. Клумби наповнюються яскравими фарбами, пишні бутони переливаються різними відтінками, це створює неймовірну красу і пахощі. Але все ж не варто забувати про регулярну підгодівлю, яку потрібно проводити до 3-4 рази за сезон.

Перші 2-3 роки півонії годі й підгодовувати, вони будуть отримувати корисні та поживні компоненти з грунту. Але все ж в цей період потрібно підтримувати кореневу систему, щоб вона нормально розвивалася і росла. В цьому випадку відмінно допоможе карбамід, його варто вносити три рази за сезон з проміжком в 15 днів.

Перший раз дану речовину варто вносити відразу після появи паростків. У відрі води розлучається 50 грам засобу. При повторному внесенні до складу додається щіпка мінеральної поживи. Втретє карбамід можна не вносити, в цей раз достатньо внести мінеральне добриво.

Після виконання півонії три роки потрібно обов’язково вносити добрива. Вони забезпечать густоту квітів, збільшать кількість квітів. У ранній весняний період рекомендується вносити підживлення з вмістом азоту і калію. Вони вносяться після танення останнього снігу.

Додаткове харчування потрібно в період бутонізації. В цей час вносяться добрива з азотом, калієм, також додаються підгодівлі з фосфором. Останній раз добрива варто вносити після цвітіння, в цей період варто вносити розчин з вмістом калію і фосфору. І не варто забувати про внесення мінералів, їх потрібно вносити 1-2 рази за сезон.

Також додатково варто вносити органічні добрива. Відмінно підійде мульча, яка виходить при компостуванні органіки з додаванням засобу «Байкал ЕМ-1». Гарну дію надає настій на основі дріжджів, він стимулює цвітіння. У 10 літрів води додається 10 гранул дріжджів, до них додається 2 ч.ложки цукру. Склад настоюється протягом 2 годин. Після він розбавляється водою в пропорції 1:5, а потім можна приступати до обробки.