Категорії
Сад та город

Дієвий спосіб посіву грибів на вашій ділянці

У цій статті поділимося з вами ефективним методом посадки грибів на вашій ділянці.

Береться капелюшок вже перезрілого гриба (білий або підберезник). Перемелюється на звичайній ручній м’ясорубці. Кладеться в бутель з водою. Далі йде спосіб “пробудження” спора грибів. “Щоб прокинулися спори в природі – їм потрібно пройти по кишечнику зайчика або їжачка. Яке там на цю спору впливає середовище в цьому кишечнику? Украй агресивне по відношенню до їжі – воно, це середовище, їжу цю розщеплює. Для відтворення такого середовища в домашніх умовах кладеться на літровий бутель пару чайних ложок французьких дріжджів.

Cтoїт така суміш приблизно місяць. Bнизу пляшки осідає м’якоть грибів. Її треба прибрати. A все, що зверху – злити в окрему посудину.

Bcе – посівний розчин готовий.

Потрібно враховувати концентрацію – в одному грибі – не мільйон, і навіть не мільярд спор. A більйон. І тому не потрібно поливати розчином такої концентрації.

Береться пропорція – стакан готового розчину зі спорами з пляшки на бочку води. Пластикову, 200 літрову бочку, і поливається із звичайної садової лійки бажано біля тих видів дерев, біля яких і був знайдений гриб.

Якщо підберезник був знайдений коло берези, то і лити поряд з березами. Якщо білий – біля дуба (а і таке буває) – те і лити біля дуба.

Тут річ у тому, що і підберезник і білий гриб завжди знаходяться в тісному зв’язку з корінням дерев. І спори “пам’ятають” і “уміють” вибудовувати відношення з тими видами дерев, біля яких зростала їх мама.

І можна “сіяти”. Хоч – на дачі. Хоч в сусідньому лісі. Де душа побажає.