Дуже смачний рецепт розсипчастого печива без яєць

Пісочне цукрове печиво просто тане у роті. Дуже смачне, ніжне, розсипчасте без яєць.

Для приготування знадобиться:

  • борошно – 310 гр;
  • розпушувач – 1 ч.л;
  • вершкове масло (маргарин) – 150 гр;
  • олія (без запаху) – 60 мл;
  • цукрова пудра – 80 грн;
  • ванільний цукор – 5 гр.

Спосіб приготування

Помістіть у миску вершкове масло кімнатної температури (воно має бути м’яким, легко розмазуватися), додайте цукрову пудру, ванільний цукор, сіль та олію.

Ретельно розітріть. (У цього печива дуже ніжна текстура, тому при заміні цукрової пудри на цукор-пісок є ризик отримати темні точки на поверхні готових виробів.)

Тепер додайте борошно, розпушувач і замісіть тісто. Спочатку може здатися, що не вийде зібрати тісто в кулю, оскільки воно розсипається. Але при подальшому замісі мікрочастинки олії починають танути та пов’язують між собою всі компоненти. Виходить пластична маса, відбувається це дуже швидко. Ви витратите на заміс близько півтори хвилини.

Відщипуйте від тіста невеликі шматочки і катайте з них кульки розміром приблизно з волоський горіх.

Якщо є бажання, за допомогою зубочистки виконайте на поверхні печива малюнок у вигляді контррельєфних ліній, що перетинаються. Малюнок краще зробити відразу, як тільки скатали кульку з тіста.

Замітка!

Якщо спочатку сформувати всі колобки і лише потім почати робити лінійний малюнок, на засохлих за цей час заготовках при натисканні зубочисткою можуть з’явитися часті тріщини.

Перекладіть заготовки на лист і відправте в заздалегідь розігріту до 180 градусів Цельсія духову шафу на середній рівень. Печіть близько 20 хвилин.