Категорії
Автотехніка

Ефективний спосіб самостійно забрати скол із лобового скла вашого автомобіля

Часто автомобілісти стикаються з такою неприємністю коли в скло прилітає камінь і залишає скол на склі. Маленький скол може стати великою проблемою. При неправильної експлуатації вітрового скла зі сколом останній розповзається в тріщину. Як це відбувається? Скло реагує на різницю температур всередині і зовні автомобіля. Якщо вона значно відрізняється, то скол розповзеться. Часто автовласники самостійно погіршують ситуацію, включаючи кондиціонер на обдув лобового скла зі сколом в холодну пору року, а потім вживу спостерігають, як повзе тріщина. Така ж історія супроводжує ситуацію з мийкою розпеченого на сонці лобового скла холодною водою.

Що робити при виявленні сколу?

Найважливіше, що потрібно знати кожному водієві при виявленні сколу, – його потрібно заклеїти з двох сторін. Звичайно, що лейкопластир чи скотч навряд чи надовго утримає розповзання тріщини, але точно врятує ділянку сколу від попадання зайвого бруду до того, як ви зможете доїхати до місця ремонту або автосервісу. Щоб максимально якісно реанімувати лобове, краще не експлуатувати машину зі сколом більше двох-трьох днів.

Для цього вам знадобиться ось такий багаторазовий набір.

У комплекті йде інструкція, полімерний клей, підставка на присосках, лезо та шприц.

Всю процедуру краще робити під сонцем в теплу погоду. Спочатку нам потрібно зняти скотч і трохи розколупати скол голкою або ножем, що б зняти ті шматочки які відваляться при торканні до них.

Далі нам потрібно знежирити поверхню ацетоном або розчинником і приклеїти підставку так щоб скол був чітко в центрі отвору.

Після цього закручуємо пластиковий болт в центр отвору. Закручуємо до тих пір поки гума щільно закриє скол, але не перестарайтеся.

Після вставляємо шприц і тягнемо поршень на себе, що б створити вакуум. Чекаємо 5-7 хвилин.

Тепер беремо полімер, і заливаємо їм отвір, буквально 5 крапель буде достатньо.

Потім нам потрібно зняти шприц, але перед цим тиснемо поршень від себе і створюємо негативний тиск. Як тільки зняли шприц залишки полімеру почнуть витікати їх потрібно зібрати серветкою.

Далі ми капаємо на скол ще кілька крапель полімеру і наклеюємо зверху ущільнюючу наклейку, даємо висохнути.

Відклеюємо наклейку і знімаємо залишки сухого полімеру за допомогою леза.

Після такої процедури скол зникає зі скла так ніби нічого і не було.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.