Категорії
Сад та город

Ефективний спосіб вирощування капусти, який забезпечить великий урожай

При посадці капусти в грунт велику увагу потрібно звернути на вибір місця, де буде вирощуватися Капуста. Воно повинно бути світлим і сонячним. Тут не повинні рости 3-4 роки хрестоцвіті культури (редис, капуста, редька). А краще висаджувати туди, де в минулому році росли пасльонові культури (томати, перець, баклажани).

Перш ніж висаджувати розсаду капусти потрібно підготувати землю. Найкраще це робити з осені, додавши Комплексні мінеральні добрива для Осені і посіяти сидерати. Але можна заправити землю навесні, додавши в неї перегній або компост, попіл і комплексні мінеральні добрива для Весни.

Вскультивувати землю, пролити водою з Фітоспорін і дати їй постояти 1-2 тижні. Після цього можна приступати до висадки розсади.

Робимо лунки на глибину посадкової склянки і дотримуємося відстань між лунками і рядами 50 см. Закладаємо в кожну лунку:

  • 1 столову ложку попелу,
  • 1 чайну ложку гірчичної макухи,
  • 1 чайну ложку комплексного добрива для капусти,
  • жменю яєчної шкаралупи,
  • 2 совочка компосту.

Заливаємо водою і перемішуємо. У цю суміш поміщаємо саджанець до сім’ядольних листочків.

Присипаємо сухою землею і трохи ущільнюємо. Робимо пристволову лунку і присипаємо її яєчною шкаралупою. Обприскуємо сіянець зеленим милом і зверху по листу і по землі присипаємо тютюновим пилом. Цим оберігаємо наші рослини від слимаків і хрестоцвітих блішок .

Зверху розсаду накриваємо 5-літровою пляшкою з відрізаним дном. Це також вбереже наші рослини від шкідників і від поворотних заморозків. Як тільки встановиться тепла погода, бутлі треба прибрати. Своєчасно проводити помірні поливи.

Бажаємо вам отримати багатий урожай!