Категорії
Дім

Як доглядати за кухонними рушниками щоб вони гарно виглядали і не ”пахли”

Кухонні рушники є головним болем багатьох господарок. Адже ці рушники постійно брудняться, причому відбувається це дуже швидко.

І тому кожна господиня стоїть перед вибором: або витрачати багато грошей і викидати зіпсовані рушники, або шукати собі метод, що дозволяє впоратися із забрудненнями на кухонних рушниках.

У воду слід додати столову ложку солі, 2 столові ложки соди, половину столової ложки господарського мила. Все це добре перемішуємо. Потім в кастрюлю з цією рідиною потрібно закинути рушник і поставити ємність на вогонь.

Доводимо до кипіння, після чого перевертаємо рушник. Далі вогонь вимикаємо та залишаємо рушник у воді до повного остигання. Як вода охолоне, стираємо рушник звичайним способом.

Зверніть увагу! Вже у процесі ви помітите, що вода стала брудною. Це означає, що добре працює. Тому під час прання вже ніяких зусиль не потрібно. Просто злегка простягаємо рушники.

Важливо

Завдяки цьому методу кольорові рушники не тільки зберігають колір, але навіть ще яскравіше стають. Щоразу не перестаю дивуватися.
Просто диво якесь! Але насправді є пояснення – допомагає зберегти яскравість сіль, яку ми використовуємо в цьому способі прання.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.