Категорії
Поради

Як очистити ручки плити до блиску за допомогою натуральних засобів

Кожна господиня погодиться, що одним з швидко забруднюючих предметів на кухні є газова плита. Нею ми користуємося по кілька разів на день, а кожен раз протирати її частіше за все не вистачає часу. Жир і залишки їжі накопичуються і з часом їх складніше усунути. Особливо складно очистити ручки газових плит з важкодоступними місцями. Пропонуємо вашій увазі кілька перевірених методів, які допоможуть вам швидко і без зайвих зусиль очистити вашу газову плиту.

Оцтова есенція

Потрібно зняти ручки газової плити, покласти в каструлю з водою, додати кілька столових ложок оцтової есенції і кип’ятити 5 хвилин. Далі за допомогою зубної щітки видаляємо залишки забруднення.

Сода і лимонна кислота

Якщо ручки газової плити не знімаються, то можна почистити їх сумішшю столової ложки соди і такої ж кількості лимонної кислоти. У масу додаємо трохи води, перемішуємо до отримання однорідної маси. Суміш наносимо на брудні ручки і залишаємо на 5 хвилин. Далі злегка протираємо вологою ганчіркою і ручки блищать.

Зубна паста

Беремо стару зубну щітку, густо змащуємо зубною пастою і злегка протираємо проблемні ділянки. Від жиру не залишиться і сліду.

Господарське мило

Господарське мило натираємо на дрібній тертці, додаємо трохи засобу для миття посуду і воду. В отриманий засіб опускаємо ручки газової плити і кип’ятимо на повільному вогні протягом 10 хвилин.

Ось такі прості але корисні поради для кожної господині.