Категорії
Сад та город

Як отримати щедрий урожай хрустких і солодких огірків

Огірки – ніжна рослина. Всі ми знаємо цей солодкий смак свіжого хрусткого плоду. Однак нам також знайомий і зворотний йому гіркий смак.

Однією з причин такої різниці є те, що коренева система огірків знаходиться близько до поверхні.

Зі спостережень багатьох фермерів: дана культура краще розвивається, якщо регулярно підсипати свіжий ґрунт під коріння рослини. Такий вид догляду є одним із найлегших, доступних, але водночас і справді ефективним.

Однак робити це необхідно акуратно, щоб не пошкодити тендітну кореневу систему.

Не рекомендується розпушувати огірки, бо коріння може перегрітися і просто відмерти, від чого рослина перестане отримувати поживні речовини.

Однак іноді це може статися і без розпушування. Іноді коріння вилазить на поверхню через те, що їм банально не вистачає місця. Тим більше це можливо при вирощуванні рослини в теплиці.

А ще огірки люблять густі часті поливи, що призводить до оголення та погіршення якості коріння.

Щоб цього не відбувалося, просто підсипайте ґрунт під рослину. Таким чином, ви забезпечите стабільний ґрунт кореневій системи та захист від надмірного сонця.

Варто перевіряти область біля корінців хоча б раз на тиждень. Якщо виявляється навіть трохи оголеного коріння, присипайте цю частину грунтом, але не закопуйте більше, ніж на 5 см.

Повторювати процедуру слід 5-6 разів за сезон.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.