Категорії
Поради

Як позбутись неприємного запаху постільної білизни і не тільки

Навіть стара і затхла постільна білизна може приємно пахнути. Все завдяки двом секретам, які слід використовувати під час прання

Довге зберігання одягу і постільної білизни в шафі не забезпечує захист від неприємного запаху. Найчастіше з’являється затхлості та старовини. Тому зберігати приємні аромати від застелених наволочок і простирадла треба вміти.

Ось вам наприклад два лайфхаки, два народні способи домогтися від постільної комплекту максимальної свіжості на тривалий час.

Доведеться пральну машинку змусити попрацювати.

Варіант перший

Додайте перед запуском пральної машинки у відсік для порошку один мірний стаканчик столового оцту.

Такий засіб не лише позбавить від затхлих запахів, а й освіжить колір постільної білизни.

Важливий момент

Після прання розвішайте постільне та дайте йому достатній час провітритися. Щоб запаху оцту позбутися. Якщо згадати наших пращурів, то бабусі прали речі в оцтовому розчині, потім виносили сушити на мороз. Це вам і дезинфекція, і свіжий запах. Як бачите, все нове — добре забуте старе.

Варіант другий

Додайте одну склянку соди в барабан з постільною білизною, запустіть звичайний режим прання. Такий лайфхак допомагає додатково позбавитися від застарілих плям, почистити білизну від запахів, що в’їлися.

Враховуючи порошкоподібний вид лайфхака, не гидуйте провести додаткове полоскання. Дуже пил з соди любить осідати на тканині.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.