Категорії
Сад та город

Як прискорити ріст кабачків, щоб отримати урожай раніше

Під час цвітіння запилення виробляють вручну. Для цього зривають чоловічу квітку, обривають його пелюстки і наносять пилок на маточку жіночої квітки (в центрі квітки). За допомогою одної чоловічої квітки можна опилити 2-3 жіночих. Крім цього, необхідно використовувати бджіл, джмелів і інших комах. Для цього треба взяти 1 чайну ложку меду, розчинити в 1 склянці води і цим розчином вранці обприскати квітучі рослини.

Ще одним секретом вирощування кабачків є розміщення кабачкового баштану. Рекомендується садити їх щороку в новому місці – так можна уникнути хвороб і підвищити врожайність. При виборі ділянки для посадки враховуйте, що ці рослини люблять світло і воду.

Але полив треба здійснювати тільки під корінь і тільки теплою водою – це допоможе уникнути загнивання плодів. Коли з’являться зав’язі поливати кабачки треба в два рази інтенсивніше.

Ще кілька порад:

1.Опилення кабачків.

Прекрасними обпилювачами кабачків є бджоли, джмелі та оси. Для залучення цих комах до ваших квітучих кущів рекомендується рано вранці обприскати рослини слабким розчином меду. Це підвищить врожайність.

2. Обрізка кущів.

Через те, що кущі кабачків схильні до розростання, їх треба обрізати. Видаляти варто найбільші листя, які закривають потік сонячного світла. Під сонячними променями зав’язі будуть швидше розвиватися.