Категорії
Uncategorized

Як швидко і назавжди позбутися мурах на своїй ділянці

Зазначимо відразу, що у даній статті ми не будемо говорити про хімічні засоби, які використовуються для боротьби з шкідниками. Це не гуманно, навіть з урахуванням того, що, наприклад, мурахи можуть стати причиною загибелі врожаю на присадибній ділянці.

Ми хочемо розповісти про способи боротьби з цими комахами застосувавши прості народні засоби.

Що ж допомогло позбутися від мурах?

Щоб захистити дозрівачі ягоди і фрукти можна використовувати нашатирний спирт. Необхідно його розвести в співвідношенні 10 літрів води і 40 мілілітрів зазначеного засобу.

Для збільшення тривалості періоду дії, потрібно додати до розчину 2 столові ложки рідкого мила. Після проводилимо обприскування чагарників і дерев, коли на них з’явилися зав’язі плодів.

Хочемо сказати, що подібну обробку потрібно проводити поки мурахи повністю покинуть вибране місце проживання.

Також хочемо розповісти ще декілька ефективних способів.

Візміть липку стрічку, яка застосовується для ловлі мух. Її необхідно розмістити на стовбурі дерева обмотавши по його окружності. Мурахи піднімаючись по стовбуру приклеюються на стрічці і не можуть з неї вирватися.

Але варто врахувати, такий свого роду «капкан» потрібно перевіряти на придатність. Адже безпосередньо на відкритому повітрі і при попаданні на липку стрічку сонячного світла вона втрачає клейкі здатності.

В якості профілактики рекомендуємо використовувати настій з бадилля помідорів. Потрібно при обрізанні листя або пасинків на томатах помістити їх в воду на кілька годин. Приблизно кількість повинна бути така. На 10 літрів води 1 кілограм бадилля з помідор.

Потім необхідно проварити настій протягом 30 хвилин. Коли помідорний відвар охолоне, потрібно його розбавити водою (1:4). Після ним слід обприскувати рослини на присадибній ділянці.

Також варто використовувати рослини-відлякувачі. Наприклад, гілки пижми і полину, які розкладіть між грядками.

Окремо потрібно сказати і про петрушку. Мурахи недолюблюють її запах. Рекомендуємо цю пряну зелень висаджувати біля ягідних кущів і дерев.

На завершення хочмо сказати, що перед тим, як почати боротися з мурахами на власній присадибній ділянці, обов’язково потрібно пошукати осередки попелиці. Справа в тому, що привертає мурах безпосередньо солодке молочко, яке виділяє попелиця на місці свого проживання.