Категорії
Сад та город

Як уберегти помідори від фітофтори

До середини серпня необхідно уважно стежити за помідорами – бадиллям і плодами. Якщо вчасно не звернути увагу на будь-які зміни, можна втратити частину врожаю.

Потрібно три рази за сезон обприскувати кущі томатів розчином води і борної кислоти – розводити необхідно за інструкцією, вказаною на упаковці. Це допоможе помідорам краще плодоносити. Також потрібно обов’язково прищипнути всі верхівки рослини, після даної процедури вся сила піде в зростання і дозрівання плодів.

“Крім того, для кращого росту і дозрівання томатів необхідно очистити кущі від пасинків, обірвати нижні листочки і регулярно збирати дозріваючі плоди. Варто зменшити полив до одного разу на тиждень. Поливати необхідно, коли починають скручуватися листя – це говорить про брак вологи”.

Варто звернути увагу і на холодні ночі, які приведуть до почорніння томатів – до фітофтори. При цьому рослини найкраще обприскати Фітоспорін – розводити за інструкцією. Обприскувати потрібно в похмуру погоду – після дощу, через кожні десять днів.