Категорії
Поради

Як змусити всіх мух в приміщенні швидко сісти на липку стрічку. Спосіб який працює на 100%

Липка стрічка звичайно полегшує боротьбу з мухами, от би вона ще сама літала по кімнаті і ловила їх (жартуємо), а то часом висить годину-дві, або взагалі весь день, а мух на ній немає. Зате в кімнаті їх повно!

Іноді справа в самій стрічці то клейка основа неякісна (мухи не прилипають), то зберігалася десь неправильно або занадто довго, а тому мух вже не приваблює.

Іноді справа в самих мухах. У будинок залітають різні види мух (кімнатні, плодові, гнойові і інші). Харчові переваги у цих мух різні, а клейовий склад липкої стрічки – завжди однаковий.

Хоч на стрічці і написано, що вона універсальна, не може вона подобатися всім мухам відразу. Наприклад, звичайній домашній мусі подобається запах харчових продуктів і шкіри людини, плодовим мухам – конкретно запах зіпсованих овочів і фруктів. А про інших навіть говорити не хочеться.

Хочемо поділитися з Вами методом, який спрацьовує на всі види мух, тому що він не пов’язаний зі складом липкого шару стрічки.

Сама стрічка потрібна, але важливий лише факт її липкості. Можна замість неї використовувати змащений чимось липким папір.

Отже, всі прекрасно знають що мухи активні лише коли в приміщенні світло. Варто ввечері вимкнути світло, і вони тут же сідають по стелях і стінах в очікуванні світанку, щоб з першими променями сонця знову почати докучати людям і тваринам.

Але можна “активувати” мух і в темний час доби. Варто включити настільну лампу – вони тут як тут, починають літати навколо плафона в кільці світла. Я помітила також, що якщо направити плафон лампи на стелю або стіну, мухи сідають на це (освітлене) місце.

Тяга до світла. Цією особливістю набридливих комах ми і скористаємось.

Знадобиться лише направлене джерело світла. Для цього можна використовувати маленький кишеньковий ліхтарик.

Увечері досить просто вимкнути світло в кімнаті і направити промінь ліхтарика на стрічку. Мухи відразу ж починають злітати на світло і сідають на стрічку, так як при такому розкладі вона стає для них єдиним предметом, придатним для сидіння в світлій зоні кімнати. Сидіти-то їм на чомусь треба, ось і сідають на стрічку, яку до цього ігнорували.

Днем потрібно спершу закрити штори, щоб в кімнаті стало темно, потім точно так само направити ліхтарик на стрічку. Ефект буде той же.

Досить кількох хвилин, щоб мухи почали активно прилипати до стрічки. А щоб прилипли всі мухи, потрібно почекати хвилин 10-15.