Категорії
Сад та город

Корисні поради для великого врожаю огірків

Щоб отримати багатий урожай огірків, потрібно їх регулярно підгодовувати! Для цього відмінно підійде хлібна закваска. Приготувати її просто! Наповніть відро на 2/3 нарізаними корочками чорного хліба, залийте водою і притисніть чим-небудь важким. Інакше кірки будуть спливати, коли хліб почне закисати. Поставьте відро в тепле місце на тиждень.

Такі підживлення можна проводити раз на тиждень Отриману закваску розбавте водою 1:3 і полийте огірочки під корінь – по 0,5 л під куст. З початку цвітіння і до початку в’янення.

Жовтіють листя – не вистачає калію. добре обприскувати настоєм попелу (2 ст попелу на літр окропу і настоювати дві доби) такий настій допоможе і при борошнистій росі на агрус (краще це робити під час розпускання бруньок і після цвітіння) або так: Підгодуйте їх цибульним настоєм. Для цього в металеве відро теплої води (30 гр.) Додайте 1 ст. цибулиння. Поставте відро на вогонь, доведіть до кипіння і дайте настоятися 2 години. Потім з лійки полийте настоєм по листю огірочків

Від борошнистої роси окропити кислим молоком (1:1), процідивши звичайно перед цим (щоб не морочитися з проціджуванням можна взяти обприскати віником). Все як рукою зніме, хоч і є маса препаратів проти американської сферотеки (гібрид з місцевою), але ось це єдиний простий і дієвий спосіб, безпечний до того ж. Бризкати доведеться 1 раз в тиждень.

Від борошнистої роси допоможе розчин соди харчової 50 гр. на 10 л. води + 50 гр. мила. і рясно обприскати.