Категорії
Сад та город

Кращі сорти ранньої капусти з підвищеною врожайністю

Головки капусти раннього сорту невеликі за розміром і не відрізняються довгим терміном зберігання. Але саме вона здатна швидко вирости і порадувати хорошим, свіжим смаком і соковитістю вже в першій половині літа. Представлені нижче кращі сорти здатні рости на слабоплодородних грунтах і в загущених посадках.

Вибух F1

Відноситься до салатних сортів. Є скоростиглим гібридом, головки в зрілому стані мають вагу від 0,8 до 1,5 кг. Капусти не тріскаються.

Відмінними ознаками сорти є невеликий качан, листя блідого зеленого відтінку, вкриті восковим нальотом. В середині качани білого кольору. Капуста має м’який смак і яскраво виражений запах.

Для отримання великого врожаю необхідно вибирати сонячні місця, забезпечити своєчасний полив, внесення підгодівлі і розпушування грунту. Підходить для вирощування в щільних посадках.

Дюма F1

Салатний сорт, який відрізняється високою врожайністю, навіть при сильно загущених посадках. Вага зрілих голівок від 0,8 до 1,5 кг, зовні зелені і досить щільні. Усередині мають жовтуватий відтінок і м’які листя.

Володіють стійкістю до розтріскування і здатні добре зберігати форму. Гурмани відзначають її відмінний смак.

Золотий гектар

Салатний сорт з високими термінами зберігання. Головки великі, від 1,5 до 3,5 кг ваги. Відмінними рисами є підвищена врожайність, стійкість до розповсюджених хвороб і комах. Непогано переносять посуху і перевезення.

Капустяні головки міцні, щільні, круглі, біло-зеленого відтінку. Стійкі до розтріскування, відрізняються яскравим смаком.

Червнева

Сорт, що користується особливою популярністю. Стійкий до заморозків і холоду. Вага головок від 2 до 3 кг. Досить щільні качани сформовані м’якими листям, пофарбовані в світло-зелені тони.

Відзначено хороше зростання головок при загущених посадках. Передбачена рання посадка у відкритий грунт, так як червнева капуста не боїться заморозків аж до -5 ° С.

Містить вітамін С в більшій кількості, ніж інші сорти. Придатна для приготування будь-яких страв, але не використовується для квашення.

Козачок F1

Гібридний сорт, стійкий до гнилі і блішки. Вага головки не перевищує 1,2 кг. Найбільш часто з неї готують салати. Світло-зелені качани мають жовту серединку.

Погано переносять спеку, але не гинуть при похолоданні. Качани не розтріскуються, добре переносять перевезення.

Спринтер F1

Ранньостиглий гібрид, відрізняється високою врожайністю. Вага головок від 0,9 до 1,2 кг. Не розтріскуються, відзначений їх яскравий смак.

Качани сформовані невеликими зеленими листками з хвилястими краями. Кочан відрізняється від інших сортів, так як має овальну форму. Досить щільна.

Старт F1

Даний сорт вирощується в усіх регіонах. Качани круглі, з невисокою щільністю. Солодкий смак яскраво розкривається в салатах. Маса головок від 1 до 1,5 кг.

Листя дрібне, на них помітний невеликий восковий наліт. Головки не розтріскуються, володіють стійкістю до поширених захворювань. Потрібен регулярний полив, так як Старт F1 не виживає при нестачі вологи.

Трансфер F1

Невибагливий, стійкий до розтріскування сорт. Качани щільні, міцні. Зелений відтінок у розрізі відрізняється Трансфер F1 від інших сортів. Дуже соковитий, практично не піддається атакам шкідників.

Зберігається не більше одного місяця. Ідеальний для приготування салатів та інших страв, де потрібна свіжа капуста. Маса головок до 1,5 кг.

Експрес F1

Володіє підвищеною врожайністю і яскравим смаком. Круглі качани формуються дрібними листям, мають невелику щільність.

Вага однієї капусти від 1,1 до 1,6 кг. Добре переносить перевезення, але стійкість до захворювань досить низька. Також вимагає періодичних обробок від всіляких шкідників.