Категорії
Сад та город

Кращі сорти солодкої моркви яка гарно плодоносить

Привіт шановний читачу, ми раді бачити вас на нашому сайті Вакурат. В даній статті ми підібрали для вас чудову підбірку моркви, яка відрізняється прекрасним цукровим смаком, соковитістю і високою врожайністю.

Морква “Незрівнянна”

Супер урожайний сорт солодкої цукрової моркви з незвичайно високої соковитістю. Ця морквина ідеально підходить для вживання в свіжому вигляді, свіжих соків і дитячого харчування. Має високу стійкість до несприятливих погодних умов, холодостійка.

Морква “Віта Лонга”

Високоврожайний середньостиглий сорт моркви з чудовими смаковими якостями. Володіє високим вмістом каротину. Плоди яскраво-оранжеві, масою приблизно 300г, смак відмінний. Дуже добре зберігається.

Морква “Червоний мускат”

Просто відмінна врожайність. Ця морквина дуже цукрова і соковита, має яскраво-оранжеве забарвлення плодів і маленьку серцевину. Відрізняється прекрасною лежкістю і просто супер зберіганням. Стійка до стрілкування, має високий вміст каротину.

Морква “Кампо”

Солодкий сорт моркви, яка відрізняється неперевершеними смаковими якостями і високою врожайністю. Ідеально підходить для зберігання. Коренеплоди вирівняні, великі, мають високий товарний вигляд. М’якоть соковита і солодка.