Категорії
Квітникарство Поради

Квіти які приносять у будинок добробут та щастя

Виявилося, що найпопулярнішими видами рослин, що приносять щастя, вважаються:

Спатифілум

Ця дуже красива квітка з темно-зеленим листям та ніжними білими квітами називають «жіноче щастя». Білі квіти можуть передбачити незаміжній господині швидке весілля, а бутони, що набухають, натякають заміжній жінці про швидке поповнення в сімействі.

Квітка вважається невибагливою і витривалою. Вона родом із тропіків, і в будинку їй знадобиться підвищена вологість. Протягів спатифілум не любить, як і прямого сонячного світла, а ось розсіяному світлу він буде радий. Не менше двох разів на місяць рекомендується проводити підживлення мінеральними комплексами в літній період і вдвічі менше в зимовий.

Фіалки

Сенполія або узамбарська фіалка
Цю квіточку можна дуже часто побачити на підвіконні, а більшість навіть не здогадується, що вона допомагає позбутися негативної енергії в будинку, налагодити стосунки серед домочадців. Ряд прикмет залежить і від кольору фіалки, наприклад, білі квіти сприяють доброму самопочуттю дітей, а фіолетові допоможуть у подоланні життєвих труднощів.

Освітлення фіалка любить помірне. Якщо освітлення буде яскравим, то кущ регулярно формуватиме нові квітки. Однак переосвітлювати рослину теж не варто, і хоча б на 6-8 тижнів прибирати її в затінене місце, де вона зможе відпочити.

Поливати фіалку взимку та влітку слід раз на тиждень, допускається доводити до сухої грудки. Для посадки рекомендується використовувати спеціальну ґрунтозміш для фіалок, яка добре пропускає воду та повітря.

Мирт

З давніх-давен у різних народів ця рослина вважалася оберегом домашнього вогнища. Цікаво, що володаркою мирту обов’язково має бути жінка. Недарма особливої ​​популярності завжди користувалися прикраси з мирту, а також різноманітні обряди, пов’язані з цією квіткою. Крім цього вважається, що мирт допомагає залучити гроші та удачу. Рослина любить, коли нею милуються, розмовляють із нею і дбайливо доглядають. Тільки в цьому випадку воно допомагатиме господині створювати затишок і сприятливу обстановку в будинку. А доглядати мирту зовсім нескладно. Рослина любить вологість, тому рекомендується обприскувати її відстояною водою, а полив здійснювати помірно. У період з весни до осені мирт слід годувати раз на тиждень. Мирту потрібно регулярно формувати крону. Обрізання рекомендується проводити навесні.

Оксаліс

У перекладі з латині назва цієї квітки означає «кисла», і багатьом вона знайома під ім’ям кислиці. Повір’я свідчать, що ця рослина допомагає впоратися зі складнощами в особистому житті, створює дружню атмосферу, сприяє вирішенню проблем без сварок. Фіолетовий оксаліс приваблює в життя самотньої людини любов, а зелений має здатність поліпшити здоров’я, позбавляє депресії. Квітка вважається чудовим подарунком на новосілля, адже можливо разом з ним у новий будинок прийде удача та стабільність у житті.

Оксаліс вимагає мінімального догляду. Грунт для посадки підійде будь-який, верхній шар грунту необхідно періодично розпушувати. Горщик підійде широкий, але не дуже глибокий, щоб коріння могло розроститися на всі боки. Кислиця досить вологолюбна, але надмірний полив їй не потрібен, досить кілька разів на тиждень. Взимку частоту поливу зменшують. Квітка буде рада сонячному світлу, і добре почуватиметься на будь-якому підвіконні, крім того, що виходить на північний бік. В цьому випадку для цвітіння знадобиться додаткове підсвічування.

Антуріум

Ця рослина відома, як «чоловіче щастя», вона приносить власнику матеріальний добробут та удачу.

Згідно з народними прикметами, разом із рослиною зростає і сімейний бюджет його власників. Часто антуріум дарують молодятам з побажаннями міцного та щасливого шлюбу.

Особливою магією рослина має в період цвітіння – їй можна довірити свої найзаповітніші бажання, і вона допоможе їх виконати як чоловікам, так і жінкам. А ще ця квітка дуже гарна і прикрасить будь-який інтер’єр.

Антуріум вимагає до себе уважного догляду та ідеальних умов. Потрібно забезпечити квітці оптимальний температурний режим: від +15 до +25 градусів, а також кілька разів на день обприскувати його теплою водою. Поливати потрібно в міру висихання ґрунту. У зимовий час рослині краще забезпечити додаткове освітлення, оскільки вона відчуває велику потребу у світлі.

Товстянка

Товстянка або грошове дерево
Ця рослина є найбільш популярною для бажаючих залучити в будинок багатство.

Справа в тому, що листочки товстуни зовні схожі на нефрит – камінь, що притягує гроші. Чим густіше крона рослини, тим успішніше підуть відносини у його власника.

Грошове дерево любить гарне та яскраве освітлення. Полив достатньо здійснювати раз на тиждень, а підгодувати комплексним добривом раз на два тижні. Підживлення потрібне рослині в період активного зростання: з кінця весни і до середини серпня. Оптимальна температура для товстянки від +18 до +25.

Дійсно, людьми з давніх-давен було помічено, що кімнатні рослини дозволяють не тільки прикрасити приміщення, але й принести в будинок добробут та щастя.

А ви вірите в те, що квіти можуть впливати на наше життя та приносити благополуччя та щастя?

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.