Категорії
Сад та город

Місячний посівний календар садівника і городника на 22-28 лютого

Місячний посівний календар садівника і городника на 22-28 лютого. Ось що варто починати сіяти на розсаду, щоб ваші посадки були вдалими і дали великий урожай.

22-23 лютого Місяць у Раку

У ці дні можна займатися посівами і посадками. Приступаємо до посіву на розсаду насіння багатьох овочевих культур. Зараз вже можна сіяти перець і томати для висадки розсади в теплиці в середній смузі і навіть в Сибіру.

Також пора сіяти цибулю – порей і на ріпку сорти Ексібішен, Восторг, Еллан. Сіємо селеру – кореневу і черешкову. Можна посіяти петрушку і базилік. З однорічних квітів можна сіяти петунію, лобелію, геліотроп, мімулюс, левиний зів, розарії та лаванду. В цей же час можна сіяти насіння багатьох багаторічних квітів.

24-25 лютого Зростаючий Місяць у Леві

У ці дні не рекомендуються посіви і пересадки. Якщо дозволяє погода – їдемо в сад і прибираємо сніг з даху теплиці, можна накидати його всередину, відгрібати сніг від стін будиночка. Вкриваємо від яскравого сонця хвойні рослини – особливо молоді посадки.

26-27 лютого Місяць у Діві

Посіви також скасовуються. Займаємося кімнатними рослинами, наводимо їх в порядок після зимівлі – вносимо підгодівлі, рихлимо, обприскуємо від шкідників. Багатьом квітам після зими потрібна обрізка. Якщо у герані витягнулися і оголилися пагони – обов’язково їх обрізаємо. Готуємо грунти і тару для посівів насіння на розсаду.

27 лютого Повний місяць

Не рекомендуються посіви і пересадки.

28 лютого Місяць у Терезах

Сприятливий день для посадок і посівів. Проводимо посів зелені (редис, салат, крес-салат, рукола, гірчиця листова, петрушка, базилік) для вирощування на підвіконні, балконі і в теплиці. Можна садити і пересаджувати цибулинні квіти. Продовжуємо догляд за кімнатними квітами – обрізку, підгодівлю і розпушування грунту.