Категорії
Поради

Найкращий спосіб вимити вікна – тепер скло сяє чистотою

Миття вікон – не найприємніше заняття, особливо коли доводиться робити це кілька разів. Постійні розводи та залишки миючих засобів. Поки натреш скло, вже й немає сил милуватися погодою.

Найкращий спосіб вимити вікна – тепер скло сяє чистотою дешево і без головного болю.

За роки практики в галузі прибирання квартири всі перепробували сотні способів. Насамперед вибір упав на арсенал промислових засобів. Зміст нашатирного спирту, різні кислоти, інноваційні формули. Результат був, але часто незадовільний. А від запаху ароматів ще й голова починала боліти.

Звернемось до народних методів.

У хід йшло все: сира картопля, аптечний гліцерин, міцно заварений чай, сольові розчини, марганцівка і навіть цибуля. Останній рецепт особливо вразив, запах «карколомний».

Перепробувавши все, зупинимось на дешевому і справді робочому методі. Оцет – ось що врятує навіть найбрудніші вікна. Цей засіб знайдеться у шафі кожної господині.

Попередньо вікно протираємо чистою теплою водою. Якщо занадто брудне, додаємо трохи рідкого мила. Якщо використовується миючий засіб, потрібно змити водою.

Скло протерти паперовими рушниками. Вони незамінні у побуті: прати не треба, ворсинки не залишаються, ціна невисока. Якщо є безворсові серветки, їх можна використовувати.

Змішати склянку теплої води з 50 мл столового 9% оцту, перелити в пульверизатор.

Далі дуже просто. Бризкати на скло, розтирати сухими серветками або паперовими рушниками з обох боків до повного висихання.

Результат вражає. Скло кристально чисте, жодного розводу навіть у сонячний і яскравий день. Основний запах оцту вивітрюється за кілька хвилин. Легкий аромат, що залишився на склі, додатково відлякує комах, зберігаючи вікно в чистоті.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.