Найурожайніший сорт кабачка який дає плоди вже вкінці травня

Ми з Вами з нетерпінням чекаємо весну і початку дачного сезону. Впевнені, що у багатьох городників найулюбленішим раннім овочем є кабачок. Його люблять за ніжний смак і раннє плодоношення. Якщо посіяти кабачок на розсаду в середині квітня, то вже в кінці травня він нас порадує соковитими і шалено корисними плодами.

Мною було перепробувано безліч сортів і гібридів, але найулюбленіший кабачок залишився “Іскандер”. Полюбила я його за дуже раннє плодоношення, ніжний смак плодів і компактний кущ.

Кабачки можна вирощувати двома способами: розсадним і сіяти відразу в грядку. Я віддаю перевагу розсадному способу, завдяки цьому я отримую урожай кабачків вже в травні.

Сію насіння 10 квітня в індивідуальні стаканчики по 0,5 літрів. Сходи у “Іскандера” завжди 100%.

На постійне місце в город висаджую підрослу розсаду з 25 квітня по 5 травня. Над посадками встановлюю тимчасове укриття з металевих дуг і плівки. Якщо зберігається загроза поворотних заморозків, то на дуги додатково накидаю другий шар плівки і лутрасил.

Кабачок “Іскандер” ранньостиглий (50-55 днів). Кущ компактний. Плід циліндричний, світло-зелений, гладкий. М’якоть щільна, ніжна. Смак хороший. Стійкий до захворювань. Невибагливий. Дуже врожайний – до 17 кг з 1 куща. Зав’язує плоди навіть при низьких температурах.