Категорії
Сад та город

Найврожайніші сорти перцю у яких майже немає недоліків

Солодкий перець – одна з популярних овочевих культур, яку вирощують на своїх ділянках багато дачників. Важливо грамотно вибрати сорт.

В даний час величезний вибір різних сортів перцю. Рекомендують враховувати наступні нюанси:

  • час дозрівання;
  • органолептичні властивості;
  • вага плодів і кількість можливого врожаю;
  • стійкість до шкідників і несприятливих умов.

Найпоширеніші – ранні сорти. Це пояснюється тим, що, найчастіше, основним критерієм вибору є швидке зростання і можливість раннього дозрівання плодів.

Врожайні сорти перцю

Лумина – ранній і поширений сорт перцю. Плоди конусоподібної форми, світло-зеленого і блідо – жовтого кольору. Вага одного екземпляра досягає 120 г. Сорт стійкий до несприятливих умов, і може плодоносити навіть при посухах.

Князь срібний – є ідеальним сортом. При сприятливих умовах дасть вам урожай до 3 кг перцю з кожного куща. Перець конусоподібної форми, яскраво-червоного кольору, соковитий, солодкий. Зверніть увагу, що сорт стійкий до багатьох хвороб.

Каліфорнійське чудо – ранній сорт, який вважають за кращий і хвалять багатодачників. Плоди з вираженим солодким смаком і приємним ароматом. Кожен кущ дасть вам 15-16 перців світло-червоного кольору.

Козачок – кущики низькорослі і акуратні порадують вас урожаєм. Кожен кущ дасть до 18 шт перців. Вага одного екземпляра досягає до 180 г.

Товстосумів – вибравши цей сорт, отримаєте рослі кущі з важкими перцями. Сорт скоростиглий, забезпечить рясний урожай плодів.

Тритон – йому не страшні несприятливі погодні умови. Він вас порадує високим урожаєм. Перці масою до 150 г, а з кожного куща можна мати урожай до 40 штук плодів. Перець в формі роздутого конуса, забарвлення червоне або червоно-жовте. Перець з соковитою м’якоттю, з ароматом і солодким смаком.

Зверніть увагу!

Врахуйте, важливо видаляти першу зав’язь, що з’явилася. Тоді отримаєте багатий урожай.

Маринчин язичок – кущі рясно обвішані перцем. Форма плодів витягнута серповидна, колір – червоно-бурий. Кущі досягають висоти до 70 см, тому потрібна підв’язка. Сорт високоврожайний і, при цьому, не вимагає спеціального догляду.

Вибирайте врожайні сорти, і тоді на вашій ділянці буде хороший урожай якісного соковитого перцю.