Категорії
Сад та город

Натуральне добриво для прискореного зростання розсади

Думаєио, багатьом би хотілося, щоб рослин, що проклюнулися росли швидше і міцніше, але в цій справі важливо враховувати, що без нашої допомоги їм не обійтися – регулярний полив, достатнє освітлення і правильні підживлення – ось те, про що повинні подбати саме ми.

Хочемо зробити акцент саме на добривах , оскільки вони відіграють у вирощуванні розсади важливу роль. У цій статті ми розповімо про просту в приготуванні, але, незважаючи на це, дуже ефективну підгодівлю.

Давайте, спершу, позначимо всі фактори, що впливають на зростання розсади. До них можна віднести правильну підготовку і посадку насіння, якість грунту, режим поливу, кількість світла і внесення підгодівлі. Звичайно, всім цим моментам потрібно приділяти достатньо уваги, оскільки тільки збалансований догляд за рослинами дасть хороший результат.

Також подбайте про складання правильного графіка поливу – важливо, щоб грунт не пересихав, але в той же час пам’ятайте, що рослини не люблять надмірну вологість.

Що стосується підгодівлі , то для поліпшення росту розсади можна використовувати, як магазинні універсальні добрива, так і розчини, приготовлені з натуральних загальнодоступних компонентів.

Ми віддаємо перевагу другому варіанту, тому розсаду удобрюють особливим настоєм, основою якого є попіл і очищення ріпчастої цибулі .

Дані складові забезпечують рослини всім необхідним для своєчасного зростання і розвитку, тому така підгодівля може сміливо замінити всі покупні супер-добрива.

Приготувати її дуже легко , досить лише залити водою золу і цибульні очищення, а потім дати розчину пару днів настоятися.

На 10 літрів води візміть 1 стакан попелу і 3 склянки цибулевих очисток.

Застосовувати підгодівлю слід три дні поспіль, після чого слід зробити перерву. Завдяки тому, що це добриво є абсолютно натуральним, можна не боятися і сміливо використовувати його навіть для молодих паростків – ніякої шкоди вона їм вже точно не заподіє!