Категорії
Сад та город

Натуральне добриво для рекордного врожаю малини

Як приємно, коли малинові кущі усипані великими, соковитими ягодами і на всю ділянку пливе духмяний їх аромат! Виявляється, щоб поласувати досхочу малиною, зовсім не потрібно застосовувати якісь хімічні або дорогі добрива! 

Для приготування підгодівлі спочатку потрібно зібрати трохи бур’яну. Його засипають в бак, наповнюючи його на 2/3 обсягу, заливають водою і залишають під кришкою на 2 тижні.

Аромат від такого рослинного “коктейлю” не найкращий, але ефект – приголомшливий! Розкладега трава перетворюється в засіб, який:

  • зміцнює імунітет ягідних кущів перед захворюваннями;
  • сприяє зав’язування більшої кількості ягід;
  • підвищує цукристість плодів.

Потім, рідину потрібно злити. Після чого, потрібно взяти звичайні дріжджі. На кожні 10 літрів рідини потрібно 500 г свіжих пресованих або 10 г сухих дріжджів. Плюс, ще необхідно розмішати в суміші 5 столових ложок цукру.

Замість нього згодиться також старе, тобто зацукрувате, варення. Все це має постояти 2 години в теплому місці. Нарешті, для поливу кущів малини, 1 літр суміші потрібно розвести в 5 літрах чистої води.

Від такої підгодівлі малина не буде рости як на дріжджах! Однак, завдяки діяльності корисних мікроорганізмів з суміші, що розмножуються в грунті, кущі зможуть значно активніше і краще отримувати з грунту поживні речовини.

Крім того, в надземної частини посиляться процеси фотосинтезу, прискориться рух соків.

А ще, цікавий ефект, що після цієї підгодівлі – ягідки, що дозріли, навіть якщо ви не поспішили зі збором, набагато менше опадають на землю!

На закінчення теми додамо, що вносити цю підгодівлю важливо в правильний час. А саме – на самому початку плодоношення, коли пелюстки тільки-тільки облетіли, а ягідки – ледь почали зав’язуватися.

Крім того, день внесення підгодівлі і пару діб після повинна стояти тепла погода – лише в такому випадку мікроорганізми, внесені в складі засобу, будуть працювати повноцінно.

Ось таким нехитрим і що важливо – екологічно чистим способом, можливо суттєво підвищити кількість і якість малинового врожаю!