Категорії
Сад та город

Оригінальний спосіб посадки огірків для подвоєного урожаю

Напевно кожен дачник чекає того самого моменту, коли всі його турботи дадуть йому хороший урожай. Але на жаль часто буває не так, іноді всі наші старання сходять нанівець і кількість врожаю нас засмучує. Зараз я вам розповім дуже цікавий спосіб посадки огірочків, щоб мінімізувати свою працю і збільшити кількість огірочків з одного куща в кілька разів.

У ц ьомуспособі ми пропонуємо вам висаджувати огірочки в пластикові відра. Це послужить вам не тільки родючою рослиною, але і елементом декорації. Огірочки так можна вирощувати і на балконі у себе в квартирі. Використовуйте саме пластикові відра, а не металеві, так як метал дуже швидко охолоджується вночі, отже, і грунт всередині нього ставати холодної.

На дні нашого відра потрібно висвердлити 5-7 отворів для відходу зайвої вологи. Для цієї справи візміть свердло 8 мм. Далі на дно потрібно укласти приблизно на чверть різні бур’яни, які послужать нам відмінним дренажем і добривом. Присипаємо все це звичайним грунтом сантиметрів на 5. Далі додаємо по 3 совочка піску і гною і змішуємо ще з 10 сантиметрами звичайного ґрунту. Щоб наш грунт максимально підходив для зростання огірочків.

Частину я досипаю звичайну землю залишаючи 2-3 сантиметри до краю відра.

А тепер найголовніша частина – крапельний полив! Візміть 2-літрову пляшку наповнену водою і добре закрутіть кришку. Далі сантиметра 3 від дна пляшки проробіть голкою 3 отвори в стінці. І закопайте пляшку з краю відра сантиметрів на 7-10. Ось у нас і вийшов відмінний крапельний полив. Для гарного напору води потрібно лише відкрутити пробку.

Саджанець садимо в середину відра, і вже зовсім скоро він дасть вам просто відмінний урожай!

Надіємось дана стаття буле цікавою та корисною для вас.