Категорії
Сад та город

Перевірений метод боротьби з тлею

При вирощуванні різних городніх культур, фруктових дерев і чагарників доводиться стикатися з численними проблемами. Щорічно городники борються з хворобами і шкідниками, щоб отримати хороший урожай. Напевно, не було ще такого, щоб на трояндах і інших рослинах не з’являвся такий шкідник, як тля.

Ці маленькі салатові жучки насідають на рослину цілими масами і не дають їм нормально розвиватися. Якщо нічого не зробити, попелиці стане на городі тільки більше і вона зіпсує все на своєму шляху. Про врожай залишиться лише мріяти!

Сьогодні у продажу є велика кількість всіляких препаратів від попелиці. Але якщо мова йде про продукти харчування, то не хочеться застосовувати хімію. До того ж, позбутися від попелиці можна і без неї.

Щоб приготувати дієвий засіб від попелиці знадобиться нашатирний спирт. Все що необхідно зробити, це розвести його в необхідній пропорції і отриманою рідиною зробити обприскування рослин в ділянках скупчення даного шкідника.

Всього-то 2 столові ложки спирту вливається у відро з водою, і все це гарненько перемішується. Щоб зручніше було розбризкувати засіб на тлю, варто заздалегідь придбати розпилювач. Рідина наливається в пляшку і за допомогою розпилювача обробляються пошкоджені культури. Важливо максимально уважно підійти до цієї роботи.

Для отримання кращого результату приблизно через сім днів процедуру варто повторити. Таким чином залишилися шкідники на рослинах загинуть.

Дуже важливо те, що за допомогою нашатирного спирту можна обробляти будь-які рослини. А найголовніше, що в результаті не тільки вредителю прийде кінець. Городні культури отримають корисні мікроелементи, що стимулюють їх подальше зростання і плодоношення.

Кожному початківцю городнику буде дуже цікаво дізнатися, що нашатирний спирт не здатний нашкодити рослинам, навіть якщо вони обробляються кілька разів. Це засіб найчастіше використовується під час вирощування овочів, фруктів і квітів.

Абсолютно будь-яка рослина в момент розвитку потребує азоті, тому нашатирний спирт вважається чудовою поживою. У зв’язку з цим нашатирний спирт активно використовується городниками при вирощуванні розсади.

На ваших трояндах ще розмножується тля? Не зволікайте, приготуйте скоріше вищеописаний розчин і ви від неї позбудетеся надовго. Спосіб перевірений, тому результат виправдає очікування. Варто просто правильно приготувати розчин і обприскати їм рослини.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.