Категорії
Квітникарство

Підживлення троянд для насиченого кольору і пишного цвітіння

Троянди, хоч і вимагають до своєї персони багато уваги, але до сих пір залишаються улюбленицями багатьох садівників – згадайте тільки, як пахнуть їх прекрасні квіти!

Найголовніше для троянди – правильно підібрані підгодівлі, які будуть забезпечувати її всіма необхідними мікроелементами.

Для того, щоб на кущах було якомога більше бутонів, подбайте про поповненні нестачі калію і фосфору, магній допоможе пелюсткам троянди бути максимально насиченого кольору, а азот відповідає за нарощування зеленої маси, тому застосовувати його потрібно лише навесні.

Безпосередньо перед цвітінням рекомендуємо застосовувати для троянд підгодівлю наступного складу : в 10 л води додати 30 г сульфату калію, 50 г суперфосфату і 15 г кальцієвої селітри – вона забезпечить трояндам пишні бутони і тривалий період цвітіння.

Також не зайвими будуть обприскування троянд попельним настоєм, які необхідно регулярно проводити до початку цвітіння.

Приготувати його дуже просто – 200 г попелу потрібно змішати з 10 л води, а потім отриманий розчин необхідно залишити на 7 днів, щоб він настоявся. Найзручніше обприскувати рослини з пульверизатора, але, при його відсутності, можна скористатися будь-яким, відповідним для цієї справи, підручним предметом.

Після цвітіння рослини теж потребують підгодівлі, заповнити сили їм допоможе наступний склад: 10 л води, 60 г суперфосфату, 15 г аміачної селітри, 25 г калійної солі і 1 л гною.

Ось кілька рекомендацій, за допомогою яких можна створити трояндам комфортні умови для зростання:

– замульчируйте грунт, щоб він якомога довше залишався вологим;

– перед підгодівлею поливайте грунт;

– застосовуйте добрива не частіше, ніж 1 раз в два тижні;

Ось так, витративши зовсім небагато часу, можна розвести біля свого будинку прекрасний розарій, який буде піднімати настрій, і радувати око своїми прекрасними квітами.