Категорії
Поради

Позбуваємось мишей в будинку за допомогою натуральних засобів

Досить часто нам доводиться стикатися з самими небажаними гостями в будинку-мишами. Вони легко можуть забратися в будинок, глибокий льох, підвал, комору. Гризуни шукають наші продуктові запаси, щоб поласувати ними і принести своїм дітям. Якщо вчасно не позбутися від мишей, то можна швидко позбутися всієї провізії.

Примітно, що гризунів притягують далеко не всі продукти. Вони можуть залізти в пакет з тим же борошном і відразу звідти вилізти. Але готувати щось з продуктів, до яких доклали свою лапу миші, не особливо хочеться.

Гризуни відомі нам як переносники небезпечних інфекцій. Через це підвищується ризик підхопити якесь серйозне захворювання від “нешкідливої” мишки.

Існують різні методи боротьби з мишами в будинку. Ми хочемо розповісти про найдієвіших з них.

Чи варто використовувати хімію?

Мишей можна усунути за допомогою покупної хімії. Але в такому способі є свої мінуси. Магазинні препарати мають досить високу ціну. І далеко не всім би хотілося витрачати свої гроші на подібну хімію.

Ще потрібно врахувати, що даний засіб доведеться розкладати по всьому будинку. Якщо з вами живуть маленькі діти або тварини, то такий метод може бути небезпечним.

У боротьбі з мишами найкраще користуватися народними способами. Вони абсолютно безпечні і не зажадають зайвих розтрат.

Трави від гризунів

Позбтися від докучливих гризунів допоможуть певні трав’яні збори. Можна використовувати “букет” з стебел часнику, м’яти, ромашки. Такий збір варто розкласти біля мишачих нір і місць, де зберігаються продукти

Пекуча суміш

Миші дуже бояться червоного перцю. Щоб вигнати їх з дому, знадобиться розкласти пекучий порошок по всіх кутках. Особливу увагу варто приділити норкам гризунів. Туди варто насипати якнайбільше перцю.

Червоний перець швидко вражає дихальні шляхи мишей, і вони гинуть.

Головним достоїнством таких засобів є те, що вони безпечні для здоров’я людини. Більше не доведеться дихати хімікатами і ризикувати своїм здоров’ям. Адже позбудетися від мишей тепер можна натуральними методами!