Категорії
Сад та город

Позбуваємось тлі за допомогою натуральних засобів

Напевно боротьба з попелицею це одна з найпоширеніших проблем на дачній ділянці. Багато дачників зустрічаються з цією проблемою і перебирають багато способів боротьби з нею. У цій статті хочемо поділитися з вами універсальним способом, так як такої обробки достатньо всього однієї за весь сезон.

Приготування і застоосування розчину

Наливаємо приблизно 1 літр води в каструлю, в якій ви вже більше не будете готувати їжу. Ставимо її на вогонь і додаємо туди 50 грам червоного меленого перцю. Доводимо всю цю справу до кипіння і залишаємо на повільному вогні приблизно на 20 хвилин періодично помішуючи. Отриману масу залишаємо в прохолодному місці на добу, щоб властивості перцю по максимуму передалися воді.

Через добу можна процідити залишки перцю і розбавити відстояною водою, щоб вийшло 5 літрів готового розчину. Пропорції запам’ятати досить легко (на 5 літрів – 50 грам перцю).

Переливаємо все це в обприскувач і можна приступати до обробки. Обов’язково перед цим потрібно надіти рукавички і окуляри на обличчя бо отриманий розчин дуже пекучий і може привести до опіку. Так само не варто проводити обробку під час вітряної погоди.

Обприскуємо ми безпосередньо місця проживання попелиці, а саме зворотний бік листя на молодих пагонах. Не варто проводити обприскування перед дощовою погодою, так як засіб просто змиється водою. Для кращої фіксації розчину, можна під час кип’ятіння додати 20 грам господарського мила!