Категорії
Сад та город

Проста підгодівля, яка збільшить урожай картоплі на вашому городні вдвічі

Картопля, як і томати, відноситься до сімейства пасльонових, тому ці дві культури багато в чому збігаються в засобах, що стимулюють вегетативні процеси.

Критичним фактором, що впливає на врожайність пасльонових, є підживлення під час цвітіння. У цей період відбувається основне формування шкірки у картоплі, і основний необхідний для цього компонент кальцій. Одним з кращих добрив, які можна використовувати – це кальцієва селітра або нітрат кальцію. Її добавки дозволять формуватися бульбам правильної форми зі здоровою шкіркою.

Кореневі підживлення при цвітінні будуть неефективні, в цьому випадку потрібний елемент досить довго буде досягати необхідного органу рослини. У цей час найбільш вдало використовувати обприскування по листю.

Приготування і застосування розчину

Для обробки необхідно зробити такий розчин: одну столову ложку нітрату кальцію розчинити в 10 літрів води. Обприскати кущі картоплі під час цвітіння або протягом двох тижнів після закінчення.

Зверніть увагу!

Цей прийом ефективний тільки для сортів пізнього і середнього дозрівання, для ранньостиглих не підходить.

Після таких обробок значно збільшується урожай картоплі. Бульби виходять гарними, великими і рівними. Очки у них залягають неглибоко, шкірка добре сформована. Така картопля дуже добре зберігається. Таке зберігання дозволяє і на наступний рік отримати здоровий насіннєвий матеріал.