Категорії
Автотехніка

Простий і дешевий спосіб, щоб пороги вашого автомобіля ніколи не почали гнити

Предметом нашої сьогоднішньої розмови будуть автомобільні пороги. Точніше їх збереження від корозії. Всі автомобілісти без вийнятку знають, що пороги піддані серйозним випробуванням.

Ця частина кузова часто покривається іржею і без належної обробки просто перетворюється спочатку в решето, а потім і гнилу труху.

Щоб уберегти пороги від подібної долі потрібно в обов’язковому порядку проводити захист металу. До речі, навіть оцинковані кузова страждають в даному випадку.

Вічного нічого не буває і навіть метал піддається пошкодженню. А автомобільні пороги приймають на себе серйозне навантаження. Метал страждає не тільки від вологи і реагентів, але і від ударів каменів різного розміру.

Що призводить до вм’ятин і сколів лакофарбового, чи то пак захисного покриття. Це і призводить до початку корозії.

Захистити пороги можна і звичайно потрібно. Є багато різних способів. Вони розрізняються, мабуть, тільки фінансуванням і витраченим часом. В іншому ефект досягається один – хороший захист.

Пороги – це частина кузова автомобіля, які так просто не замінити. Якщо вони прийшли в непридатність, то без зварювання не обійтися. Адже пороги є фрагментом силової конструкції машини.

Бувалі автомобілісти знають як правильно, просто і дешево доглядати за порогами свого залізного коня. Що ми і вирішили вам розповісти.

Отже, спосіб досить простий і справді дешевий. Хоча ні, краще сказати, така обробка взагалі нічого не варта, якщо того побажати.
А виконати потрібно наступні маніпуляції.

В порогах автомобілів є технічні отвори, які закриваються заглушками. Такі штуки є у кожної машини незалежно від марки та року виробництва.

Їх потрібно буде відкрити і залити всередину порога потрібну рідину. А потім заглушки повернути на місце. Після проведення процедури слід проїхати коротку відстань, не більше 3 км, при цьому пригальмовуючи частіше.

Рідина як слід пошириться по всій внутрішній поверхні, де і починається процес корозії.

Ну а тепер про рідини, що потрібно заливати в технічні отвори. Це звичайне машинне відпрацьоване масло.

Бажано робити процедуру, коли масло ще тепле. Хочемо запропонувати Вам суміш з відпрацювання з пушсалом з розрахунку один до одного.

Ось такий нехитрий спосіб збереже пороги вашого автомобіля в цілості протягом декількох років. А потім обробку можна повторити.

Копіювання матеріалів з сайту "Наука і правда" без письмової згоди редакції заборонено і вважається порушенням авторських прав. Всі права захищені законом про авторське право.