Категорії
Сад та город

Простий розчин, який убереже ваш часник від пожовтіння

Багато городників стикаються з проблемою пожовклих пір’я часнику. Тому в цій статті ми вирішили розповісти вам чому саме жовтіє листя часнику і що з цим робити.

Через що жовтіють часникові листя?

Отже, основними причинами того, що у озимого часнику пожовкли пір’я, можуть бути заморозки, поганий грунт і навіть кислотні дощі, не кажучи вже про те, що рослинам просто може не вистачати живильних речовин і необхідних мікроелементів.

Як доглядати за озимим часником?

Вже з того моменту, коли на грядці з’являться перші сходи, рослинам потрібно забезпечити ретельний догляд, який обов’язково повинен в себе включати підгодівлі. У цей період часник має особливу потребу в азоті, який допомагає йому нарощувати зелену масу. Можна використовувати будь-які азотовмісні добрива, досвідчені дачники, наприклад, не рідко хвалять ефект від розчину на основі нашатирного спирту.

На початку травня часник вже починає потребувати в інших мікроелементах, а саме, в калії і магнії, які і будуть сприяти формуванню якісного, великого врожаю.

Як тільки листя часнику досягнуть висоти 10 см, проведіть натуральну підгодівлю деревним попелом .

Вноситься дана підгодівля наступним чином: відгребіть від цибулин трохи грунту, потім засипте в утворені поглиблення деревний попілі зверху присипте її грунтом.

Попіл не тільки допоможе заповнити рослинам баланс відсутніх мікроелементів, але і буде служити їх надійним захистом від шкідників. Завдяки цьому підживленню, а також своєчасному мульчуванню і правильному поливу грядок, часник у вас виросте зеленим і великим.

Так що, можете брати даний метод собі на озброєння – з ним ви забудете, що таке пожовкле листя і, будете радіти гарному врожаю.