Категорії
Сад та город

Простий трюк за домогою якого урожай солодкого перцю збільшиться в рази

Як ми знаємо, перець це рослина, яка потрапляючи в стрес дуже довго сидить без зростання і щоб цього уникнути не варто поспішати з посадкою перцю в грунт.

Якщо вам дуже захочеться висадити скоріше перець на вулицю, то ми рекомендуємо це зробити в пакетах без дна, близько 8 літрів, а під них покласти підкладку (як видно на фотографії нижче).

Значить є спосіб, в якому вам потрібно відщипнути ваші квітки на стеблі рослини. Відщипувати треба квітки тільки першого і другого порядку, іншими словами найбільші.

Роблячи це, ми збільшуємо термін отримання перших пагонів, але разом з цим і їх кількість. Адже рослина буде витрачати менше енергії і тим самим, в майбутньому стане більше плодів.

Але якщо ви хочете плоди швидше і ви не женетеся за кількістю, то їх потрібно садити в горщики і не робити “прищіпку”.

А якщо ви живете в теплому регіоні, то вам може пощастити і у вас почнеться друга хвиля цвітіння і тоді навіть без прищипування ви отримаєте гарні результати!

За допомогою прищіпки з однієї рослини вам вдасться отримати від 20 до 25 плодів, в той час без неї ви отримаєте близько 8 – 12. Вибір за вами!

На нашу думку, якщо у вас багато рослин, то прищіпку робити не варто, але якщо у вас всього парочка, то прищипка потрібна!