Категорії
Сад та город

Рецепт простого добрива для перцю, яке по своїй корисні нічим не поступається гною

Солодкий, соковитий хрусткий перець – улюблений овоч багатьох, тому грядка з цією культурою зустрічається практично на кожній дільниці.

Хочемо поділитися з веми рецептом приготування дуже ефективного зеленого добрива для перців, яке готується з цілком натуральних компонентів, а саме, з трави – кропиви, мокриці, пирію, конюшини, фацелії, білої гірчиці і інші трави-сидерати, які потрібно висмикувати прямо з корінням (в кореневій частині накопичується найбільша кількість поживних речовин).

Всю свіжу траву ретельно подрібніть, щоб вона пустила сік, а потім перекладіть в відро, заповнюючи його десь на 1/3. Далі додайтею літр родючого грунту або компосту, залийте до верху водою і добре перемішайте. Залишіть суміш на сонячному місці на 5 днів, щоб вона добре перебродила. Кожен день ретельно перемішуйтев вміст відра довгою палицею.

У підсумку отримуємо прекрасний трав’яний концентрат, літр якого необхідно буде розбавити в 10 літрах води – підгодівля готова. За своєю корисностю вона нічим не поступається гною – перці на неї прекрасно реагують.