Категорії
Квітникарство

Секрет, який змусить ваші півонії цвісти довго і пишно

Якщо у вас на ділянці ростуть півонії, звичайно ж, вам хочеться, щоб вони пишно цвіли, а не тільки прикрашали ділянку різьбленим листям, що, в принципі, теж красиво.

Однак буває так, що чекаєш-чекаєш пишних шапок цвітіння від своїх півоній, а вони розчаровують, незважаючи на підживлення і всі інші танці з бубнами. Що ж потрібно цим прекрасним квітам, щоб вони радували око?

По-перше, півонії потрібен рясний полив, з перших днів появи паростків на поверхні землі. Але тут теж свої нюанси є. Поливати півонії на стадії паростків потрібно тільки теплою водою. Не полінуйтеся, наберіть в відерця, квіти вам будуть вдячні.

Також на ранній стадії варто пролити кущі слабо-рожевим розчином марганцівки. Зайвим це точно не буде, дезінфекція ще нікому не нашкодила.

Рихлити відразу півонії не варто. Краще почекайте пару днів після поливу, і тільки потім приступайте, щоб не утворилася кірка на поверхні грунту, яка не дасть корінням дихати.

А тепер обіцяний секрет для пишного цвітіння півоній

Так ось, потрібно розмочити сухарі і прикопати в клумбу з півоніями, починаючи з того моменту, як на поверхні з’являються паростки.