Категорії
Сад та город

Секретна підгодівля помідорів про яку знають одиниці

Вирощуванням помідорів на своїй грядці займається практично кожен дачник. Але, щоб кущі ваших помідорів гарно плодоносили їм потрібен правильний і своєчасний догляд. У цій статті ми хочемо розповісти вам секретну підгодівлю для помідорів про яку знають одиниці.

Для підгодівлі помідор нам знадобиться звичайний хліб. Його варто попередньо засушити, щоб не зіткнутися з цвіллю. Якщо у вас не знайшлося хліба, можете використовувати булки або печиво. Тут підійде будь-яка борошняна продукція.

Хлібна підгодівля

Перед посадкою розсади викопайте кілька лунок і внесіть туди сухий хліб. Потім рясно полийте грунт, щоб він зміг добре розмокнути. У підготовлену лунку можна відразу ж висаджувати розсаду. Ось такою простою і натуральною підгодівлею ви зможете добре удобрити свої помідори.

Можна внести підгодівлю і іншим способом:

1. Кладемо в відро сухарі і заливаємо їх теплою водою

2. Відразу поливаємо добривом лунки

3. Висаджуємо розсаду в грунт звичним методом

Підживлення зробить свою справу і через пару місяців ви отримаєте відмінний результат. Тільки не забувайте проводити мульчування помідор і прибирати пасинки.

Не варто занадто часто поливати помідори. Вони не терплять надлишку вологи. Поливайте свої саджанці щодня 1-2 рази. При цьому потрібно враховувати і погодні умови.

Хлібне добриво просто ідеальний варіант для добрива городу. Воно стане відмінною заміною дорогим підживлення, які припадуть не кожному по кишені.

А чим підгодовуєте помідори ви? Діліться досвідом в коментарях, нам буде цікаво почитати.