Категорії
Сад та город

Секретний спосіб формування кабачків, для великого врожаю

Кабачок є популярною овочевою культурою через те, що невибагливий і холодостійкий, його вирощування не представляє великих труднощів. Популярність кабачка також обумовлена і тим що з нього можна приготувати різноманітні смачні страви.

Кабачки, як і багато гарбузових рослин краще ростуть в теплих лунках або в теплих грядках. Вони обожнюють органіку і дають приголомшливий урожай. Простір між кущами кабачків потрібно мульчувати свіжоскошеною травою. Мульча це і харчування, і захист від бур’янів.

Як потрібно формувати кабачки?

Тепер про те як потрібно формувати гібриди кабачків кущової форми для збільшення врожаю. Перше що потрібно зробити це прибрати все нижнє листя, яке лежить на землі. Після цього кущ буде менше хворіти.

Далі потрібно прибрати як тільки з’являться, всі чоловічі квіти. Їх ще називають пустоцвітом, так як від них ніякої користі, тільки виснажують кущ кабачка. Після їх видалення підуть жіночі зав’язі, причому масово.

Як же відрізнити чоловічу квітку від жіночої?

У жіночої квітки маленький бутончик, а під ним вже з’являється маленький кабачок. А у чоловічого велика квітка і немає зав’язі.

Бажаємо всім великих урожаїв і міцного здоров’я!