Категорії
Сад та город

Що покласти в лунку при посадці томатів, щоб отримати хороший урожай

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами деякими хитростями посадки томатів. А саме про те, що потрібно покласти в лунки при посадці томатів, для гарного врожаю.

Однак, такі способи можуть показатися «стандартними», але ними мало хто користується, тому ми б хотіли нагадати вам про це.

Перед посадкою удобрюють ґрунт , розкидаючи фосфорні та калійні добрива і перегній. Після цього перекопують землю і починають формувати грядки.

Потім, викопують лунки, можна це зробити в шаховому порядку, щоб в майбутньому було простіше збирати урожай. Лунки викопують по глибше, щоб було місце для добрив.

Далі, в кожну лунку поставте деревний попіл, так як він прискорює ріст, за рахунок корисних мінералів, а також є антисептиком для рослин. Таким чином, коріння не будуть хворіти, і нести поганий урожай.

Далі, додайте подрібнену шкаралупу від яєць , так як вона буде збагачувати рослини. Потім, насипте торф і чорнозем, посипайте землею і забезпечуйте захист від можливих опіків, після добрив.

На даному етапі, грунт насичений корисними мінералами і речовинами, завдяки яким, зростання, врожай і смак будуть прискорені і збільшені в кілька разів.

Тепер, в лунки залийте саме теплу воду. Після чого саджайте розсаду, але тільки так, щоб вода в лунці стояла. Присипте землею. Після такої нехитрої маніпуляції потрібно, обов’язково, забути про полив томатів на тиждень після посадки.

Температура в теплиці, це дуже важливо. Далі потрібно просто стежити за нею, при необхідності провітрювати, і так само закривати, тому що якщо буде занадто жарко, то утворюється сильна вологість, чого не люблять помідори.

Сподіваємося, що ця стаття була вам корисна, і ви скористаєтеся даними порадами.